התקשרוצור קשר

ניתוחי פנים

ניתוחי פנים הם ניתוחים אשר משתייכים לקבוצת הניתוחים האסתטיים. ישנם סוגים שונים של ניתוחים כשאלו יכולים להתבצע מסיבות אסתטיות או מסיבות של צורך שיקומי. הסיבות האסתטיות הן כמובן אינדיווידואליות ויש שמבקשים לבצע ניתוחים לשינוי מבנה האף ויש ניתוחים קטנים כמו למשל באזור העפעפיים. כל הניתוחים כוללים כמובן שימוש בסכין מנתחים ומתבצעים תחת הרדמה (זהו ההבדל העיקרי בין הניתוחים לבין כל טיפול אסתטי אחר). הניתוחים אשר מתבצעים באזור הפנים מסיבות שיקומיות יהיו לרוב לאחר טראומות שונות ותאונות שהשאירו פגיעות אסתטיות או תפקודיות של הפנים.

בחירת מרפאה לביצוע ניתוחי פנים

אם החלטת לבצע ניתוח באזור הפנים בוודאי עשית זאת לאחר מחשבה רבה. לאחר קבלת ההחלטה לבצע את הניתוח, יש לקבל החלטה היכן לבצע אותו. ישנן מרפאות שונות אשר ישמחו לקבל מטופלים והן מחזיקות בניסיון רב בתחום. עם זאת, חשוב לבחור את המרפאה האחת אשר מתאימה לך יותר מכל שאר המרפאות וזאת ניתן לעשות לאחר בחינת הניסיון של הרופא, קבלת עדויות על עבודות קודמות וגם לאחר שיחה מקדימה עם הרופא אשר יהיה זה שיבצע את הניתוח בפועל.

מפגש עם הרופא המנתח

ניתוחי פנים אלו ניתוחים אשר הרופא המנתח מבצע ביום יום, אך עבורך מדובר בניתוח יחיד וחד פעמי. לכן, המפגש עם הרופא המנתח חשוב מאד עבורך. במפגש עם הרופא אשר מבצע את הניתוח ניתן לשאול את כל השאלות הרלוונטיות. זה הזמן גם לתאר את המטרות שלך מהניתוח ואת הציפיות שלך. הרופא בתגובה יביע את דעתו ויבחן האם ניתן להשיג את התוצאות המבוקשות וכן כמה הן ישפיעו עלייך. חשוב להבין כי לרופא יש ניסיון רב בביצוע ניתוחי פנים ולכן יש משמעות לבדיקה המקדימה שלו ולהמלצות השונות. הרופא ימליץ כיצד לבצע את הניתוח על סמך הנתונים שהוא רואה ועל סמך מבנה הפנים. לאחר ההמלצות הרופא יבצע הדמיה כללית אשר תתאר למנוח או המנותחת כיצד ייראו הפנים לאחר ביצוע הניתוח. המפגש עם הרופא ייתן לך את כל המידע המבוקש ויאפשר לך לקבוע האם ללכת איתו לביצוע ניתוח הפנים או לחפש אחר רופא אחר.