בחורה נוגעת עם כף היד בגרון שלה

מראה הסנטר יכול להשפיע באופן ממשי על מראה הפנים שלנו ובמיוחד על הפרופיל. בין אם מדובר בסנטר בעל מראה מחודד יתר על המידה, סנטר קטן מידי או נסוג הדבר יצור מראה שונה בפנינו. פעמים רבות ניתן לראות כי במן הדיבור הולכים ומופיעים קמטוטים קטנטנים על הסנט, תופעה זאת נקראת “עור תפוז” בעבר על מנת לטפל בשינוי מסוג זה וכן בכל שינוי אחר במראה הסנטר שלנו היה צורך בהתערבות כירורגית או לחלופין שימוש בשתל. כיום עם התפתחות הטכנולוגיה ניתן לבצע תהליך של עיצוב סנטר בשיטה לא פולשנית, תוך זמן קצר וללא כל כאב. 

פיסול ועיצוב הסנטר

כמו כל איבר אחר בפנים שלנו וכן כמו העור שבגופנו, גם הסנטר עובר שינויים במרוצת השנים ואין ספק כי הגיל משפיע עליו רבות. הסנטר הוא זה אשר תוחם את פנינו ומעניק להן מראה מצודד ונאה שכן הוא נחשב למרכזי מאוד. סנטר סימטרי יוצר מראה פנים סימטרי. גם גודלו של הסנטר ומיקומו משפיעים רבות על מראה הפנים שלנו ולן כל שינוי שחל בו ולו הקטן ביותר משפיע על פנינו באופן משמעותי. תחום האסתטיקה כולל כיום מגוון רחב של סוגי טיפולים חלקם מוכרים יותר כגון ניתוחי אף, ניתוח הגדלת חזה ועוד, לצד טיפולים פחות מוכרים כמו עיצוב הסנטר. טיפול מסוג זה יכול להיות טיפול משלים למספר טיפולים נוספים או לעמוד כניתוח בפני עצמו.

כיצד מתבצע תהליך עיצוב סנטר?

עיצוב סנטר לרוב אינו מתבצע על ידי פעולה כירורגית והוא נעשה על ידי אלחוש של המקום בלבד. בעזרת מחט דקה מאוד או קנולה מחדירים אל אזור הסנטר חומר מילוי וזאת בהתאם לצורה אותה אנו רוצים ליצור. בעזרת חומר המילוי ניתן להרים את הסנטר ואף למלא אותו. הליך זה הינו פשוט מאוד, הוא אינו אורך זמן רב ולאחריו ניתן לחזור במהירות לשגרת היום. כמו כן, כאשר מדובר על קמטוטי ההבעה או הדיבור על הסנטר ניתן לעשות שימוש בבוטוקס על מנת למנוע אותם.

עיצוב הסנטר לרוב אינו כולל סיכונים מיוחדים או תופעות לוואי. לאחר תהליך הניתוח תיתכן ותהייה אדמומיות קלה וכן נפיחות במקום בו נעשה התהליך אך היא תעבור כשעות ספורות לאחר סיום הפרוצדורה. 

פגישת ייעוץ עם הרופא

עוד קודם קביעת תור לניתוח השלב הראשון בתהליך הוא ללא ספק קביעת תור לייעוץ עם רופא מומחה וזאת הן על מנת להחליט כי אכן מדובר ברופא הנכון עבורכם והן על מנת לדייק את התהליך. בפגישת הייעוץ הרופא יאבחן את צורתו של הסנטר שלכם ואת הדרך בה הוא משתלב בפנים. לאחר מכן הרופא יבחר את הדרך הטובה והנכונה ביותר לבצע את ההליך. בסופה של הפגישה יבחר הרופא את חומר המילוי המתאים לכם על מנת לקבל תוצאות איכותיות שיתאימו לאורך זמן וזאת הן בהתאם לתוצאה המתבקשת והן בהתאם לנתונים הקיימים. 

התוצאות

עיצוב הסנטר נעשה באמצעות תהליך של הזרקה עמוקה כך שבניגוד להזרקות אחרות אשר מחזיקות מעמד לאורך זמן קצר בלבד עיצוב הסנטר יכול להישמר עד פרק זמן של שנה אשר לאחריה יש לבצע את התהליך מחדש. מומלץ לבצע טיפול נוסף עוד קודם שהסנטר מאבד את המראה שלו לגמרי וטרם הוא חוזר להיות רופס ורפוי ואת על מנת לשמור על מראה אסתטי לאורך זמן. כמו כן, מעקב אחר השינויים וביצוע הזרקה נוספת קודם שההזרקה השנייה פגה לגמרי תאפשר לשמור על הסנטר מפני קמטוטים אפשריים.

אין ספק כי מדובר בניתוח פופולרי במיוחד וישנן מספר רב של סיבות המצדיקות זאת. התוצאה של ההליך הינה תוצאה מיידית וכבר לאחר הפרוצדורה תוכלו לצאת עם סנטר בעל מראה חדש ומרשים. הנקודה החשובה ביותר עליה כדאי לשים את הדגש היא כי ההליך מתבצע בעזרת חומרי המילוי האיכותיים והטובים ביותר הקיימים בשוק על מנת להבטיח את הצלחתו של ההליך וכן את שמירת התוצאות לאורך זמן.

טיפים לבחירת רופא מטפל

כיום ישנם מספר רב מכוני יופי וכן רופאים פלסטיים העוסקים בתחום ה ולכן על מנת לבחור את בעל המקצוע הנכון עבורכם חשוב לשים לב לנקודות הבאות:

  • ניסיון- ניסיון הוא הפרמטר החשוב ביותר עליו יש לשים את הדגש. שנות ותק רבות וניסיון רב מעידים על כך שהרופא אכן מכיר את התחום לעומקו ועבר ניתוח או שניים במהלך חייו.
  • הכשרה רפואית- לא כל רופא מתמחה בכל תחום רפואי או בכל סוג ניתוח. בחנו מהי הכשרתו של הרופא ובמה בדיוק הוא מתמחה.
  • מקצועיות- את מקצועיותו ועבודתו האיכותית של הרופא ניתן לבחון אך ורק דרך המלצות. עשו חיפוש קצר באינטרנט, חפשו אחר עבודות קודמות של הרופא, קראו המלצות וביקורות והחליטו האם זהו איש המקצוע עבורכם.

הדרך הבטוחה לעיצוב הסנטר

הסנטר נמצא במרכז הפנים שלנו והוא תופס שטח נרחב מהן זוהי הסיבה שכל שינוי קטן שחל בו הינו מורגש. על מנת ליצור מראה פנים נאה ואסתטי ניתן לבצע כיום הליך רפואי פשוט ביותר אשר תורם לעיצוב מראה הסנטר. ההליך נעשה על ידי הזרקת חומר מילוי אל הסנטר בכדי למלא או להרים אותו.

הליכים מסוג זה וכן פרוצדורות נוספות ניתן לבצע במרפאה של ד”ר אנדרי אופק, כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים מלאים ואנו נשמח לקבוע לכם פגישת ייעוץ.

על מה דיברנו עד כה?

שתפו את המאמר:
Facebook
WhatsApp
Email

מוזמנים לשלוח הודעה

ד"ר אנדרי אופק, כירורגיה פלסטית ואסתטי

ד"ר אנדרי אופק, כירורגיה פלסטית ואסתטי

ד"ר אופק סיים את לימודי הרפואה באוניברסיטת בן גוריון. את התמחותו בכירורגיה פלסטית ביצע במרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים. במסגרת ההתמחות צבר ד"ר אופק ניסיון רב בניתוחים משחזרים ואסתטיים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:
כל הזכויות שמורות לד"ר אנדרי אופק