התקשרוצור קשר

במרפאה של ד"ר אנדרי אופק ניתן לבצע ניתוחי חזה

ניתוחים פלסטיים בחזה הם ניתוחים נפוצים יחסית.
הסיבות לבצע את הניתוחים יכולות להיות מגוונות מאד כמו למשל רצון אישי לשנות את המבנה של השדיים, לבצע ניתוח לאחר כריתת שד או בשל סיבות אחרות אישיות. ניתוחים בתחום יכולים להיות לצורך הקטנת החזה, שחזור של השדיים, הגדלה ו/או הרמה של החזה, תיקון פטמות שקועות, תיקון א-סימטריה בין השדיים או שחזורי שד לאחר כריתה עקב סרטו שד.

ניתוחי חזה דורשים כמה שלבים:

תיאום ציפיות

האישה מספרת מה הציפיות שלה והמנתח מסביר לה מה ניתן לעשות. בשלב זה נעשה תיאום הציפיות והמטופלת מתכננת עם המנתח כיצד היא תיראה לאחר הניתוח.

ניתוח

הניתוח עצמו מתבצע בזמן קצר יחסית ולרוב השחרור יתבצע לאחר השגחה של כמה שעות, או למחרת בבוקר. חשוב לדאוג למלווה אשר ינהג בדרך הביתה
(אסור לנהוג מיד לאחר הניתוח).

החלמה

שלב ההחלמה לאחר ניתוחי חזה הוא קצר יחסית אך חשוב מאוד למלא אחר ההוראות הרפואיות.

תיאום ציפיות

האישה מספרת מה הבקשה שלה ומתכננת עם המנתח כיצד היא תיראה לאחריו.

ניתוח

הניתוח עצמו מתבצע בזמן קצר יחסית ולרוב השחרור יתבצע לאחר כמה שעות.

החלמה

שלב ההחלמה לאחר ניתוחי חזה הוא קצר יחסית אך יש להקשיב להוראות הרפואיות.

הקטנת חזה

הקטנת חזה מתאימה  לנשים עם חזה גדול אשר סובלות מחוסר פרופורציות בין החזה לשאר הגוף, ממשקל כבד שמכופף את הגב קדימה וגורם לכאבי גב. הקטנת חזה יכולה להתבצע בשל חוסר נוחות (פיזית או רגשית) והיא יכולה להתאים גם לנשים שהחזה שלהן אינו פרופורציונלי או אינו סימטרי, ולהעניק לו את המראה האידאלי. התוצאה של ניתוחי הקטנת חזה היא התאמת החזה לשאר גוף. ניתוח הקטנת חזה מלווה תמיד גם בהרמת החזה (וזאת בניגוד לניתוח הרמת חזה שאינו מחייב את הקטנתו).

שיחזור שדיים

ניתוחי שיחזור שדיים מתבצעים על נשים אשר עברו פרוצדורות בשד כמו כריתה שלו בשל מחלת הסרטן (יש נשים העוברות כריתה גם כדי להפחית את הסיכון לחלות, אם קיים סיכון גנטי מוגבר לחלות במחלה). ניתוחי שיחזור שדיים דורשים מקצועיות רבה ורגישות מצד המנתח והצוות הרפואי והכרות של האפשרויות השונות מהן כדאי לבחור את האופציה המתאימה ביותר לכל אחת.

הגדלת חזה

ניתוחים של הגדלת חזה הם ניתוחים נפוצים בתחום האסתטיקה. הניתוחים מתבצעים על ידי רופא פלסטיקאי מומחה כשהמטרה היא להעניק למנותחת את מראה הגוף המושלם שעליו היא חולמת. על מנת לבצע את הניתוח על הצד הטוב ביותר, על המנתח להיות לא רק מומחה ומנוסה בתחום אלא גם קשוב לבקשותיה האישיות של כל מטופלת.

הרמת חזה

הרמת חזה גורמת למראה של חזה מורם. החזה אשר נמשך על ידי כוח הכבידה, הופך נפול עם השנים ומאבד מיופיו. הרמת חזה מאפשרת לאישה לקבל מראה של שד צעיר ומלא יותר, מבלי שמתבצעת הקטנה של החזה אלא רק דרך הרמה שלו ושינוי גובה הפטמות.