התקשרוצור קשר

ביצוע ניתוחי חזה

ניתוחי חזה הם ניתוחים אשר הפכו להיות פופולריים מאוד בשנים האחרונות. יותר נשים בוחרות לבצע ניתוחי חזה שונים כמו הגדלת חזה, הקטנת חזה והרמת חזה אשר תפקידם לשפר את מראה החזה, או לבצע שחזור של החזה לאחר ניתוח כריתה (כמו למשל לאחר הטיפול בסרטן שד). על אף שניתוחי החזה הפכו להיות פופולריים בשנים האחרונות, אין זה אומר שניתן להקל ראש בהם. לאחר קבלת ההחלטה לפנות לניתוח זה, יש לבחון את המרפאה המתאימה ביותר, לבדוק את נסיונו של הרופא המנתח ולהרגיש שאת סומכת עליו.

בחירת מרפאה ורופא לביצוע ניתוחי חזה

ישנן רופאים רבים אשר ישמחו לבצע ניתוחי חזה. המטרה של כל מטופלת היא לבחור את הרופא והמרפאה המתאימים לה ביותר. לכן, חשוב קודם כל לבחון את הניסיון של המרפאה ושל הרופא ולחפש אחר המלצות עליהם. חשוב לבצע פגישה מקדימה להתרשמות, פגישה שאינה מחייבת. בעת הפגישה כדאי להקשיב לרופא ולהמלצותיו. הרופא צריך להקשיב למטופלת שלו, לבדוק עם אלו תוצאות היא רוצה לצאת מניתוח החזה ולתת לה המלצות מה ניתן ומה לא ניתן לעשות לפי דעתו. חשוב מאד להיות מסונכרנים עם הרופא ולהקשיב לעצותיו כיוון שהוא המומחה לנושא. עם זאת, אם הרופא אינו קשוב ואינו יכול לתת לך את התוצאה עליה את חולמת, יכול להיות שזה הזמן להתייעץ עם רופא נוסף.

תוצאות הניתוח

את התוצאות של ניתוח החזה תוכלי לראות מיד לאחר ההחלמה. בעת הפגישה הראשונה יסביר לך הרופא על ההליך הניתוחי, יתאר לך במה הוא כרוך, מהו הליך ההחלמה. יכול להיות שיש לך שאלות רבות בכל הנוגע לניתוח ואת יכולה להעלות את כולן בפני הרופא או צוות המרפאה, כיוון שהמטרה של ניתוחי חזה היא להעניק לך את המראה שעליו חלמת תוך ביטחון מלא בהליך עצמו. לאחר הליך ההחלמה הקצר את תוכלי ללכת עם מראה חדש בתחושה טבעית לחלוטין. יכול להיות שייקח לך זמן קצר להתרגל למראה, אך לאחר הניתוח הוא יהיה שלך ומתאים לשאיפות עליהן חלמת.

אילו ניתוחי חזה ד"ר אופק מבצע?

ד"ר אנדרי אופק מבצע ניתוחי: